Rower elektryczny Breeze 250W 28"

Wygodny sposób wsiadania i wyprostowana pozycja za kierownicą, to najważniejsze atuty, które doceniają użytkownicy rowerów z niskoopadającą ramą, a ich praktyczność doceniają także Panowie.

W tej specjalnej wersji wspomaganie o mocy 250W, po odblokowaniu może rozpędzić rower bez wysiłku użytkownika do 35 km/h!* W wersji 250W Breeze wyposażony jest w funkcjonalny wyświetlacz LCD, za pomocą którego mamy do dyspozycji 6 trybów wspomagania. Posiada on także port USB, za pomocą którego możemy ładować smartfon. Z baterią o pojemności 10,4 Ah pokonasz nawet 80 km, a manetka gazu, umożliwi Ci jazdę bez pedałowania. Wyświetlacz pozwala dblokować manetkę gazu do pełnej prędkości.

Baterię Breeza umieściliśmy za rurą podsiodłową, dzięki czemu uzyskaliśmy lepszy rozkład masy roweru. Przeniesienie baterii poza bagażnik zwiększa jego nośność, co z pewnością spodoba się osobom, wożącym np. fotelik dla dziecka lub ciężkie torby.

Aby uczynić jazdę możliwie najbardziej przyjemną, wyposażyliśmy Breeze w amortyzowany widelec SunTour CR8V , który świetnie tłumi nierówności i miękkie siodło Selle Royal z amortyzowaną sztycą dla maksymalnej wygody. Seryjnie wyposażamy wszystie egzmplarze tego modelu w pełne oświetlenie, abyś niczym nie musiał się martwić.

Nowy Breeze, to kompletne narzędzie, które pozwoli Ci zapanować nad miastem!

Zdjęcie główne: 
Producent: 
Ecobike
Galeria: